W Polsce, jeśli chodzi o portale aukcyjne, najbardziej znany jest portal aukcyjny Allegro. Jeśli zaś chodzi o najbardziej znane portale, na jakich odbywają się "> W Polsce, jeśli chodzi o portale aukcyjne, najbardziej znany jest portal aukcyjny Allegro. Jeśli zaś chodzi o najbardziej znane portale, na jakich odbywają się ..."/>

Aukcje USA

W Polsce, jeśli chodzi o portale aukcyjne, najbardziej znany jest portal aukcyjny Allegro. Jeśli zaś chodzi o najbardziej znane portale, na jakich odbywają się aukcje w USA, to uBid czy eBay. I o ile zakup rzeczy codziennego użytku nie stanowi problemu, to zakup samochodu na aukcji internetowej wymaga już nieco większej biegłości nie tylko, jeśli chodzi o znajomość języka angielskiego, ale także znajomości tego, jak wyglądają tamtejsze aukcje.

Z poradnika opublikowanego przez firmę Carrierwise, każdy dowie się wszystkiego, co trzeba, aby kupić auto w USA, jest tam wyjaśnione, jak czytać wszystkie kody i opisy, a także jak prosto i szybko dokonać rejestracji już sprowadzonego auta krok po kroku. Warto pamiętać, że nawet jeśli teoretycznie aukcja będzie przez nas wygrana i zakończona, nie oznacza to jednak, że samochód stanie się naszą własnością, aukcja może zostać anulowana, jeśli samochód nie uzyskał ceny minimalnej, jaką zażyczył sobie sprzedający pojazd.

Witryna firmy

Aukcje USA

Nazwa firmy: CarrierWise

Miasto: Arlington Heights

Adres: 2218 Goebbert Rd. Unit 388

Tel.: +1 773 732 8238

Dodano:

Ocena: 0 (z 0 głosów)Polecane firmy

service picture

RedPack

Więcej
service picture

Polish Cosmetics Distribution Centre Uk Limited

Więcej
service picture

Inmobiliaria Home Pan Dora Sl.

Więcej