W wielu domach toczą się batalie o fotele. Są to również często najbardziej zdezelowane elementy domowego wyposażenia. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby dokonać w "> W wielu domach toczą się batalie o fotele. Są to również często najbardziej zdezelowane elementy domowego wyposażenia. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby dokonać w ..."/>

Nogi do fotela

W wielu domach toczą się batalie o fotele. Są to również często najbardziej zdezelowane elementy domowego wyposażenia. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby dokonać w nich kilku napraw. Wystarczy odwiedzić stronę internetową korner.pl, gdzie zamówisz wszelkie produkty potrzebne przy renowacji.

Oprócz nogi do fotela zamówisz u nich również przeróżne zawiasy, blaty kuchenne, fronty, gałki do mebli i inne elementy. Jest to hurtownia z elementami budowlanymi i meblarskimi, które już od wielu lat udostępnia swoim klientom produkty najlepszych marek. Współpracują oni z takimi producentami jak DC POLSKA, NOMET lub GRASSHOPPER, dzięki czemu klienci wiedzą, że zamówiony asortyment będzie służył im przez długie lata. Przekonaj się sam i odważ się odmienić wnętrze swojego mieszkania lub domu przy pomocy prostych elementów.

Witryna firmy

Nogi do fotela

Nazwa firmy: Korner Spółka z o.o.

Miasto: Strzałków

Adres: Kochanowskiego 2C

Tel.:

Dodano:

Ocena: 0 (z 0 głosów)Polecane firmy

service picture

ABC-BOBASA

Więcej
service picture

Przemysław Stachowicz STACHY

Więcej
service picture

Xfelgi.pl

Więcej