Nawet sprawne auto może nagle odmówić posłuszeństwa na drodze z powodu np. przebitej opony, czy też pustego zbiornika paliwa. W takich sytuacjach pomocy na drodze może ud "> Nawet sprawne auto może nagle odmówić posłuszeństwa na drodze z powodu np. przebitej opony, czy też pustego zbiornika paliwa. W takich sytuacjach pomocy na drodze może ud..."/>

Holowanie auta szczecin

Nawet sprawne auto może nagle odmówić posłuszeństwa na drodze z powodu np. przebitej opony, czy też pustego zbiornika paliwa. W takich sytuacjach pomocy na drodze może udzielić m.in. Holownik 24h. Ta firma oferuje holowania auta na terenie Szczecina i okolicznych miejscowości. Tak szybko, jak się da, dociera do klienta, aby np. dokonać drobnej naprawy na miejscu. Bywa, iż samochód nie nadaje się do dalszej jazdy. Wówczas firma ta odholuje pojazd pod wskazany adres.

Jeżeli kierowca nie może kontynuować dalszej jazdy z powodu poważnego uszkodzenia na skutek wypadku, wsparcia udzieli mu powyższa firma. Oprócz tego, że zajmie się odholowaniem auta, zaproponuje mu pomoc w likwidacji szkód oraz w otrzymaniu pojazdu zastępczego na czas naprawy samochodu z OC sprawcy. Warto zaznaczyć, iż działa ona przez całą dobę.

Witryna firmy

Holowanie auta szczecin

Nazwa firmy: Mikrus24 Izabela Dąbek

Miasto: Szczecin

Adres: Marszałka Józefa Piłsudskiego 5

Tel.: +48 510 510 000

Dodano:

Ocena: 0 (z 0 głosów)Polecane firmy

service picture

Art Shops Sylwia Zakrocka

Więcej
service picture

Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna

Więcej
service picture

PRETORIA MAŁGORZATA KOWERDA

Więcej