Automatyczne zapalanie się światła podczas wchodzenia po schodach to niezwykły komfort, wygoda, ale i bezpieczeństwo. W końcu w jasności znacznie łatwiej jest zauważyć "> Automatyczne zapalanie się światła podczas wchodzenia po schodach to niezwykły komfort, wygoda, ale i bezpieczeństwo. W końcu w jasności znacznie łatwiej jest zauważyć ..."/>

Czujnik ruchu schodowy

Automatyczne zapalanie się światła podczas wchodzenia po schodach to niezwykły komfort, wygoda, ale i bezpieczeństwo. W końcu w jasności znacznie łatwiej jest zauważyć wszelkie przeszkody, a także zwrócić uwagę na stopnie. Jeśli zatem pragniesz polepszyć komfort swojego życia, czy też życia pracowników i osób odwiedzających Twoją firmę, to powinieneś zainwestować w odpowiedni czujnik ruchu — schodowy sprawdzi się najlepiej. 

Z pewnością w sklepie internetowym orno-sklep.pl znajdziesz model, który spełni Twoje oczekiwania. Warty uwagi jest z pewnością czujnik schodowy, który współpracuje z oświetleniem LED-owym, posiada regulację czasu świecenia (TIME), czułości natężenia światła (LUX) oraz zasięgu wykrywania ruchu (SENS). Niemniej przeznaczony jest do zabudowy w oprawach oświetleniowych. Zajrzyj do sklepu — już dziś możesz przy pomocy pracowników wybrać najlepszy model!

Witryna firmy

Czujnik ruchu schodowy

Nazwa firmy: Sklep ORNO

Miasto: Warszawa

Adres: Elektoralna 9

Tel.: 794 605 083

Dodano:

Ocena: 0 (z 0 głosów)Polecane firmy

service picture

Feromony Rank

Więcej
service picture

Agencja Hostess i Modelek HostessyEvent

Więcej
service picture

Solispharm Sp. z o. o.

Więcej