Wodę różaną w formie kosmetyków i lekarstw wykorzystywano już w czasach staro "> Wodę różaną w formie kosmetyków i lekarstw wykorzystywano już w czasach staro..."/>

Woda różana

Wodę różaną w formie kosmetyków i lekarstw wykorzystywano już w czasach starożytnych. Liczne źródła historyczne wyraźnie pokazują, że Rzymianie używali jej podczas leczenia wielu schorzeń, natomiast Egipcjanie -  do pielęgnacji twarzy, jak i podczas odprężających kąpieli. W dzisiejszych czasach woda różana znajduje swoje zastosowanie przede wszystkim w kosmetyce. Stanowi dodatek wielu balsamów, perfum, maseczek, glinek oraz kremów. Może występować także w formie samodzielnego kosmetyku do włosów i twarzy. Sprzedażą takich artykułów zajmuje się firma Sekret Piękna.

Woda różana jest nieoceniona w przypadku pielęgnacji skóry. Najlepiej używać jej dwa razy dziennie w formie toniku. Taki zabieg służy nawilżeniu naskórka, jak również złagodzeniu zaczerwienienia i podrażnień. Produkt sprawdzi się w przypadku osób o każdym typie cery, zarówno suchej, trądzikowej, naczynkowej, jak i tłustej. Woda różana używana jest też na włosy potrzebujące wygładzenia. Dzięki niej stają się błyszczące i wyglądają zdrowiej.

Witryna firmy

Woda różana

Nazwa firmy: Tomasz Raducha Consulting

Miasto: Warszawa

Adres: Kierbedzia 4

Tel.: 600 444 577

Dodano:

Ocena: 0 (z 0 głosów)Polecane firmy

service picture

Feromony Rank

Więcej
service picture

Agencja Hostess i Modelek HostessyEvent

Więcej
service picture

Solispharm Sp. z o. o.

Więcej