Tapety lateksowe i flizelinowe cieszą się coraz większą popularnością zarówno w mieszkaniach i biurach urządzonych w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Dzięki bogate "> Tapety lateksowe i flizelinowe cieszą się coraz większą popularnością zarówno w mieszkaniach i biurach urządzonych w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Dzięki bogate..."/>

Fototapeta kosmos | Wallmachine.pl

Tapety lateksowe i flizelinowe cieszą się coraz większą popularnością zarówno w mieszkaniach i biurach urządzonych w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Dzięki bogatemu wyborowi wzorów i kolorów, z powodzeniem stanowią dopełnienie wnętrza z każdym wystrojem nadając mu niepowtarzalnego wyglądu. W ofercie pracowni Wallmachine z Poznania dostępna jest fototapeta kosmos, która będzie stanowiła idealne rozwiązanie dla osób pasjonujących się astronomią czy klubów. Taki motyw może być doskonałym pomysłem na wykończenie pokoju nastolatka czy sypialni.

Fototapety oferowane przez firmę charakteryzują się wysoką stabilnością, odpornością na zabrudzenia i blaknięcie kolorów, nie wywijają się. Utrzymanie takich ścian w czystości jest niezwykle proste i przyjemne - wystarczy przetrzeć miękką, nawilżoną ściereczką, aby znowu cieszyć oczy czystym, niepowtarzalnym wzorem.

Witryna firmy

Fototapeta kosmos | Wallmachine.pl

Nazwa firmy: Wallmachine - Producent Fototapet

Miasto: Poznań

Adres: Naramowicka 47

Tel.: 504095045

Dodano:

Ocena: 0 (z 0 głosów)Polecane firmy

service picture

Biuro Handlowe TOPAZ Dorota Zygmunt

Więcej
service picture

Grupa TENSE

Więcej
service picture

Food Leader

Więcej